Archiv novinek

Jsme GRIFF TEAM TECHNOLOGIES

Naše společnost změnila název z H.P.L. Systems s.r.o. na Griff Team Technologies s.r.o. Jsme stále stejně nadšená parta softwarových vývojářů a navíc máme GRIFF :) I nadále se těšíme na spolupráci s vámi.
více...

Monitoring ISIRu v MetLife

MetLife pojišťovna a.s. se rozhodla pro implementaci naše řešení pro monitoring insolvenčního rejstříku. Produkt ISIR je zaměřen primárně na využití ve velkých organizacích. Základními kameny aplikace tak jsou bezpečnost informací o sledovaných klientech a preciznost při kontrole stavu insolvenčního resjtříku proti databázi monitorovaných osob. Více informací o produktu ISIR postaveném na platformě HPL Collection nalezenete zde nebo na produktových stránkách HPL Collection.
více...

Automatizace pozitivních součinností

V záložna CREDITAS, která měla za cíl minimalizovat provozní náklady na agendu řešení součinností, jsme úspěšně realizovali projekt automtizace pozitivních součinností. Tento projekt kromě customizace procesních kroků obsahoval i úzkou integraci s core systémem záložny za účelem automatického předpřipravování odpovědí na pozitivní součinnost. Součástí projektu byla také změna technologie řešení. Stávající funkčnosti aplikace EWEREST byly implementovány do prostředí aplikace CDB, která v záložně podporuje mnoho dalších agend. Sjednocením softwarových platforem tak také byly sníženy náklady na systémový IT provoz organizace. Více informací o bankovním řešení CDB postaveném na platformě HPL Collection nalezenete zde nebo na produktových stránkách HPL Collection.
více...

Partneři                  

Klienti                     

Kontaktujte nás připravíme řešení právě pro Vás

Zaslat poptávku