Volná místa - rosteme společně

Česká společnost působící v oblasti IT (vývoj .NET aplikací, poradenství a management IT) hledá do svého týmu kandidáty na tyto pozice:

Junior / Senior programátor
Agilní developer bankovních aplikací

Náplň práce:

  • stavba vícevrstvých webových aplikací

Jak si představujeme naše kolegy:

  • znalé nebo ochotné poznávat nové IT technologie, zejména moderní JS frameworky, GIT, Atlassian technology stack
  • společensky použitelné
  • orientující se v MS SQL a .NET dle individuálního hodnocení seniority
  • spolehlivost, samostatnost, flexibilita

Co se vám bude líbit:

  • individuální přístup kolegů i vedení v neanonymním prostředí
  • flexibilní pracovní doba
  • nadprůměrné finanční ohodnocení
  • pracoviště v centru Prahy
  • inspirativní a týmová práce při návrhu a stavbě nekonformních bankovních produktů
  • kombinace agilního principu tvorby SW s novými technologiemi
  • možnost poznat doménu bankovního byznysu a zároveň se zdokonalit v sw developmentu

Pro vývojové centrum ve Znojmě hledáme kandidáty:
Programátor webových aplikací – HTML/CSS kodér
Team Leader programátorského týmu

  • programování v HTML s využitím CSS
  • programování v PHP

Požadujeme:

  • znalost a alespoň základní zkušenost s prací s HTML a CSS
  • znalost programování v PHP
  • alespoň pasivní znalost anglického jazyka na úrovni čtení IT manuálů
  • ochotu a schopnost se dále učit nové IT technologie
  • týmového ducha
  • pro pozici Team Leadera navíc přirozenou autoritu a vůdčí schopnosti

Nabízíme:

  • velmi zajímavou práci na projektech významných mezinárodních klientů
  • pracoviště v moderních prostorách ve Znojmě
  • nadstandardní platové podmínky a firemní benefity
  • odměny za úspěšně realizované projekty
  • podporu dalšího vzdělávání
  • termín nástupu: možný ihned
  • typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr min. 50%

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis na e-mail: monika.frankova@hpl.cz

Partneři

Klienti

Kontaktujte nás připravíme řešení právě pro Vás

Zaslat poptávku